KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12645436
nr 1264 5436
Carl August Fahlgren
(1819-1905)
Oljemålning, Carl August Fahlgren (1819-1905), vid Drottningholm. Signerad. Olja på duk, 28x35 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 15 juli 2019
kl 19:08:21
13/7 15:06:56